Andrzej StefańczukAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  W trakcie studiów rozpoczął pracę w warszawskiej kancelarii indywidualnej, którą kontynuował do ukończenia aplikacji adwokackiej w Warszawie w 2013 roku.

  Zajmował się bieżącą obsługą prawną jednego z towarzystw ubezpieczeniowych, jak również zdobył doświadczenie z zakresu prowadzenia spraw sądowych, zarówno cywilnych jak i karnych.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Stefańczuk związany jest od 2013 roku. Zajmuje się prawem cywilnym oraz zagadnieniami z zakresu prawa handlowego, w szczególności sporządzaniem umów, opinii prawnych i reprezentowaniem Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej.

   Języki obce: angielski, hiszpański

   a.stefanczuk@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.