Barbara StrzałkowskaRadca Prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie.

  Po studiach rozpoczęła pracę w dziale prawnym w Warszawie, w centrali jednej z najbardziej znanych w Polsce spółek, gdzie pracowała do połowy 2010 roku, pełniąc funkcję Radcy Prawnego.

  Ukończyła aplikację sądową w 2005 roku przy Sądzie Okręgowym w Lublinie. Od połowy 2006 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Strzałkowska związana jest od 2010 roku. Zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego i administracyjnego, prawa handlowego i spółek oraz bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców. Jej zainteresowania zawodowe dotyczą szerokiego spektrum spraw, które wiążą się z kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, w szczególności polegającą na: reprezentowaniu ich interesów przed sądami i innymi organami w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, gospodarczego; sporządzaniu i negocjowaniu umów.

  Języki obce: angielski

  b.strzalkowska@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.