Dominika DziubekAsystent Prawnika

  Studentka III roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

  Pierwsze kroki ukierunkowane na ścieżkę prawniczą postawiła w Kancelarii „Waraksa i Partnerzy” w lutym 2023 roku.
   
  Czynnie angażuje się w działalność naukową Koła Prawa Karnego Materialnego UKSW. Poza działalnością studencką udziela się również w fundacji obywatelskiej Court Watch zajmującej się zmienianiem polskiego sądownictwa.
   
  W Kancelarii wspiera Prawników w bieżących zadaniach. Zajmuje się analizą orzecznictwa i doktryny, a także odpowiada za bieżący kontakt z Sądami, zapewniając wsparcie dla całego zespołu Kancelarii.
  języki obce: angielski
  d.dziubek@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.