Tadeusz KowalczykAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego – pracę magisterską obronił w 2015 roku. Aktualny student na kierunku prawo medyczne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

  Ukończył aplikację adwokacką w 2019 roku w Warszawie.

  Po ukończeniu studiów prawniczych współpracował z Kancelarią Juris Sp z o.o. w Warszawie.

  W Kancelarii „Waraksa i Partnerzy” pracuje od 2016 roku. W kręgu jego zainteresowań zawodowych leżą zagadnienia z zakresu prawa medycznego, prawa cywilnego oraz prawa pracy, zajmuje się także bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców oraz inwestycji deweloperskich i budowlanych.

  Języki obce: angielski.

  t.kowalczyk@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.