Wiktor MacuraRadca Prawny

  Absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

  W trakcie studiów podejmował praktyki w kancelariach radcowskich jak również udzielał darmowych porad prawnych jako wolontariusz w Uniwersyteckiej Poradni Prawnej KUL oraz Oddziale Ars Legis Lublin.

  W 2022 roku ukończył aplikację w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

  Posiada doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego związanego z prawem  cywilnym oraz handlowym.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” związany jest od 2019 roku. Zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego oraz spółdzielczego a także związanymi z prawem nieruchomości.

  Język: angielski

  w.macura@waraksa.pl

   

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.