Wojciech SkrzypekRadca Prawny

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 1995 r. Studiował również na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej oraz ukończył szereg specjalistycznych kursów w Lubelskiej Szkole Biznesu (w dziedzinie bankowości, marketingu i reklamy).

  Po studiach Mecenas Skrzypek doradzał spółce budowlanej Atlantis oraz Radiu Kolor w Warszawie, jak również firmom z branży motoryzacyjnej oraz medialnej, w tym również wielu znanym postaciom przemysłu rozrywkowego. Od 2002 r w ramach praktyki zawodowej jest i był pełnomocnikiem procesowym Ministerstwa Zdrowia w ponad 30 sprawach sądowych.

  Ukończył aplikację radcowską w 2001 roku w Warszawie.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Skrzypek związany jest od 2000r. Zajmuje się głównie prawem procesowym, razem z Mecenas Dorotą Duchnowską nadzoruje praktykę procesową kancelarii. W szczególności Mecenas Skrzypek zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i pracy, własności intelektualnej, nieuczciwej konkurencji, prawa upadłościowego oraz windykacji należności.

  Języki obce: angielski, rosyjski.

  w.skrzypek@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.