Kancelaria pierwotnie prowadziła swą działalność przy ul. Bagatela w Warszawie. Od roku 2000 do dziś świadczymy pomoc prawną przy ul. Mokotowskiej 51/53 w Warszawie.

Przebyliśmy długa drogę, aby osiągnąć pozycję jednej z bardziej znanych i rozpoznawalnych firm na rynku kancelarii średniej wielkości docierając do krajowych i zagranicznych Klientów. Przez wszystkie te lata wzmacnialiśmy naszą pozycję, poszerzaliśmy listę Klientów i stopniowo zwiększaliśmy ilość pracowników.

Nasz zespół zdobył ogromne doświadczenie w obsłudze prawnej nieruchomości oraz prawa budowlanego. Posiadamy rozległą praktykę w doradzaniu  spółdzielniom mieszkaniowym. Pomagamy w zakresie obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów prawnych m.in. z sektora ochrony zdrowia i przemysłu farmaceutycznego. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej inwestycji infrastrukturalnych. Zaangażowani również byliśmy w pomoc prawną na rzecz szeregu inwestycji obywatelskich oraz organizacji pozarządowych.

Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.