Szanowni Państwo,

Jesteśmy średniej wielkości Kancelarią, SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W PRAWIE NIERUCHOMOŚCI, której zespól merytoryczny tworzą radcowie prawni i adwokaci.

Rozpoczęliśmy swą działalność w marcu 1996 roku jako młody zespół złożony z trzech prawników. 20 lat pracy i trud poświęcony naszej praktyce pozwoliły nam na zrozumienie mechanizmów rządzących biznesem i dostosowanie ich do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.  Połączyliśmy nasz talent, wiedzę i doświadczenie i dzisiaj tworzymy zespół 16 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w rożnych dziedzinach prawa świadcząc usługi prawne na najwyższym poziomie.

Poza stałym zespołem współpracujemy z wieloma znanymi autorytetami naukowymi – profesorami i doktorami habilitowanymi nauk prawnych – pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie z jednoczesnym wsparciem opracowanych przez nas rozwiązań prawnych. Pozwala nam to na bezzwłoczną reakcję w zakresie zgłaszanych przez naszych Klientów problemów, a także gwarantuje rzetelną i kompleksową obsługę prawną.

ZAWSZE POMAGAMY Z PRZYJEMNOŚCIĄ I ZAANGAŻOWANIEM.  Opieramy swoją renomę i pozycję rynkową na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów. Cechuje nas fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm. Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo.

Zapraszam do współpracy,
Łączę wyrazy szacunku,
Zbigniew Waraksa – Partner Zarządzający

Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.