W trakcie swojej dotychczasowej działalności Kancelaria „Waraksa i Partnerzy” zdobyła unikalne na rynku usług prawniczych doświadczenie w zakresie pomocy prawnej świadczonej na rzecz podmiotów z sektora ochrony zdrowia i przemysłu farmaceutycznego. Prawnicy Kancelaria posiadają zdobytą w praktyce wyjątkową wiedzę w zakresie prawnych aspektów różnorodnych zabiegów medycznych, dystrybucji produktów medycznych i farmaceutycznych (wraz z zagadnieniami własności intelektualnej w tym zakresie) oraz regulacji prawnych służby zdrowia i rynku usług medycznych.

W sektorze ochrony zdrowia nasza Kancelaria prowadzi/prowadziła pełną obsługę prawną m.in.:

  • Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie
  • Medicover Sp. z o.o.
  • Euromed Technologies Ltd. Sp. z o.o.- pierwszej w Polsce klinika in vitro
  • Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
  • Telekardiomed S.A.

W sektorze farmaceutycznym i materiałów medycznych Kancelaria „Waraksa i Partnerzy” świadczy/ świadczyła ponadto usługi na rzecz:

Coloplast Sp. z o.o. -producenta materiałów medycznych;
Nepentes Sp.z o.o.

Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.