Wyznajemy zasadę, że zawód prawnika nie polega na zwykłym świadczeniu usług, gdyż jego istotą jest świadczenie „pomocy prawnej”. Wynika stąd szczególna rola społeczna prawników. Uważamy, zatem, iż naszym obowiązkiem jest wspieranie wszelkiej aktywności obywatelskiej mającej na celu interes publiczny. Kierując się powyższą zasadą świadczyliśmy i świadczymy pomoc prawną na rzecz szeregu inicjatyw obywatelskich oraz organizacji pozarządowych takich jak:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej;
Stowarzyszenie Wspólnota Polska;
Stowarzyszenie Pracowników Radia „Wolna Europa”

Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.