Kancelaria posiada szerokie doświadczenie pozwalające na prowadzenie kompleksowej obsługi inwestycji infrastrukturalnych. Wieloletnie doświadczenie wspólników i prawników Kancelarii w zakresie prawnych zagadnień nieruchomości, opracowywania struktur inwestycji oraz bankowości pozwala nam na świadczenie pomocy prawnej w zakresie wszelkiego rodzaju projektów, w tym projektów opartych na konstrukcji partnerstwa publiczno-prywatnego.

Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.