Bogusław CholewickiAplikant Adwokacki

  Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Studiował prawo na Uniwersytecie Wileńskim im. króla Stefana Batorego.

  Po studiach zajmował się obsługą prawną oraz prowadzeniem transakcji i bieżących spraw prywatnego przedsiębiorstwa.

  Pracuje nad rozprawą doktorską w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.

  W 2019 roku rozpoczął aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

  W Kancelarii „Waraksa i Partnerzy” zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego i administracyjnego. Jego zainteresowania zawodowe dotyczą spraw związanych z obsługą prawną przedsiębiorców oraz prowadzeniem spraw sądowych.

  Języki obce: angielski

  b.cholewicki@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.