Przemysław HnatowskiAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

  W trakcie studiów podejmował praktyki w kancelariach radcowskich, Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich jak również udzielał porad prawnych jako wolontariusz w Fundacji Akademia Iris w Warszawie.

  W 2023 roku ukończył aplikację w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” związany jest od 2017 roku. Zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego oraz spółdzielczego a także związanymi z prawem nieruchomości.

  Język: angielski

  p.hnatowski@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.