Danuta SzczudłowskaSekretarka

  Absolwentka Wydziału Zarządzania w Warszawie

  Z Kancelarią Waraksa i Partnerzy związana jest od 2009 roku. Wcześniej pracowała jako Sekretarka w jednej z warszawskich kancelarii.

  W Kancelarii odpowiada za organizacyjno – administracyjną obsługę biura dbając o prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu. Wspiera Zespół Kancelarii w ich bieżącej pracy m.in. koordynując terminy,  zapewniając sprawny obieg korespondencji, prowadząc kalendarz spotkań.  Dba o dobre relacje z Klientami i Współpracownikami Kancelari.

  kancelaria@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.