Kamila JasztalAplikant Adwokacki

  Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Tytuł magistra obroniła w Katedrze Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji, pisząc pracę pod tytułem: „Sprzeciw od decyzji a skarga do wojewódzkiego sądu administracyjnego”.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” związana jest od 2021 roku. Wcześniej odbywała praktyki w kancelariach adwokackich oraz komorniczej.

  W Kancelarii wspiera Prawników w bieżących zadaniach, m.in. wyszukując orzecznictwa i doktryny. Odpowiada za kontakt z Sądami i Organami Administracyjnymi. Zapewnia wsparcie organizacyjno – biurowe dla całego zespołu.

  język: angielski

  k.jasztal@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.