Zbigniew WaraksaAdwokat, Radca Prawny

  Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Po studiach pracował przez okres dwóch lat w Urzędzie m.st. Warszawy w Wydziale Spraw Lokalowych. W latach 1991-95 został zatrudniony przez jedną z największych ówcześnie agencji pośrednictwa obrotu nieruchomościami pod nazwą „Bracia Strzelczyk”. Wówczas kierując działem prawnym zajmował się obsługą prawną kontraktów z zakresu obrotu nieruchomościami. W tym samym czasie uczestniczył w opracowywaniu około 2500 tys. umów z zakresu obrotu nieruchomościami zawieranych zarówno przez osoby prywatne jak i przedsiębiorców.

  Ukończył aplikację radcowską w 1994 roku w Warszawie.

  Przed założeniem Kancelarii objął funkcję Dyrektora Działu Prawnego PHZ „PZL”, Centrali Handlu Zagranicznego posiadającej wyłączność na sprzedaż polskich samolotów za granicę, w której obsługiwał również inwestycje budowlane w Warszawie. Prowadził również obsługę prawną Dyrekcji Okręgowej Telekomunikacji Polskiej S.A. w Warszawie.

  W roku 1996 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył jedną z pierwszych kancelarii prawniczych w Polsce zajmujących się doradztwem i obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie nieruchomości i inwestycji budowlanych pod firmą „Waraksa i Partnerzy”.

  Zbigniew Waraksa jest autorem licznych publikacji prasowych na temat obrotu nieruchomościami. Był wykładowcą w podyplomowym studium dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych z zakresu szacowania nieruchomości.

  Języki obce: angielski.

  z.waraksa@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.