Bożena WaraksaRadca Prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Ukończyła aplikację radcowską w 1995 roku w Warszawie.

  Przed założeniem Kancelarii Mecenas Bożena Waraksa pracowała w Departamencie Prawnym Polskiego Komitetu Normalizacji Miar i Jakości, a następnie w Zespole Radców Prawnych w Zarządzie Domów Komunalnych, gdzie zdobywała doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego i prawa mieszkaniowego. Przez 5 lat prowadziła bieżącą obsługę prawną Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” oraz procesów inwestycyjnych realizowanych przez Wspólnotę w kraju i za granicą, a także zajmowała się zagadnieniami prawa o obywatelach i cudzoziemcach.

  W roku 1996 założyła wraz z Mecenasem Zbigniewem Waraksa jedną z pierwszych kancelarii prawniczych w Polsce zajmującej się doradztwem i obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakupie nieruchomości i inwestycji budowlanych pod firmą „Waraksa i Partnerzy”.

  W Kancelarii Mecenas Bożena Waraksa zajmuje się bieżącą obsługą prawną Klientów oraz reprezentuje ich przed sądami i organami administracji.

  Języki obce: angielski.

  bozena@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.