Dorota DuchnowskaRadca Prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Po studiach pracowała w kancelarii „Kulesza i Kamiński” w Warszawie oraz w firmie konsultingowej.

  Ukończyła aplikację radcowską w 1994 roku w Warszawie.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Duchnowska związana jest od 2001 roku. Nadzoruje praktykę sądową kancelarii. Specjalizuje się ponadto w prawnych zagadnieniach samorządu terytorialnego i reprezentuje klientów w negocjacjach oraz w trakcie sporów z organami samorządu terytorialnego. Mec. Duchnowska posiada szeroką praktykę procesową zdobytą w trakcie prowadzenia rozlicznych postępowań.

  Języki obce: angielski.

  d.duchnowska@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.