Iwona Krzekotowska – OlszewskaRadca Prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Ukończyła aplikację radcowską w 2004 roku w Warszawie.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Krzekotowska – Olszewska związana jest od 2000r. Zajmuje się głównie praktyką z zakresu nieruchomości, w szczególności specjalizuje się w zagadnieniach prawa mieszkaniowego: ustawie o własności lokali oraz prawie spółdzielczym. Ponadto Mecenas Krzektowska-Olszewska zajmuje się ogólną praktyką z zakresu prawa rzeczowego.

  Mecenas Krzekotowska-Olszewska jest m.in. aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Mieszkalnictwa, Budowy Miast, Urbanistyki i Ochrony Środowiska, jak również współpracuje z Instytutem Niemiecko – Polskim „JURYSTA”, zajmującym się propagowaniem wiedzy prawniczej w kraju i zagranicą, zwłaszcza w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami oraz szeroko pojętego mieszkalnictwa.

  Języki obce: niemiecki, angielski.

  i.krzekotowska@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.