Olga Bednarska – BagatelaAdwokat

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Po studiach pracowała w indywidualnej kancelarii adwokackiej w Warszawie, gdzie zajmowała się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek, a także prawa karnego gospodarczego.

  Ukończyła aplikację adwokacką w 2009 roku w Warszawie.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Bednarska związana jest od 2007 roku. Zajmuje się zagadnieniami prawa nieruchomości oraz bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców i inwestycji deweloperskich i budowlanych.

  Języki obce: angielski

  o.bednarska@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.