Piotr WaraksaAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Ukończył aplikację adwokacką w 2020 roku w Warszawie.

  Podczas studiów odbywał praktyki w kancelarii notarialnej, natomiast po studiach pracował w jednej z dużych warszawskich kancelarii prawniczych.

  W Kancelarii „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Waraksa zajmuje się prawem administracyjnym, cywilnym, spółdzielczym, zagadnieniami prawa nieruchomości oraz bieżącą obsługą przedsiębiorców.

  Jego pasją jest tenis. Bierze czynny udział w turniejach tenisowych, a w 2019 r. został deblowym mistrzem Warszawy adwokatów.

  Języki obce: angielski, francuski

  piotrek@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.