Maciej DębskiAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – pracę magisterską obronił w 2009 roku. Ukończył Podyplomowe Studium Prawa Spółek na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2013 r. pod kierunkiem prof. Eleonory Zielińskiej otworzył przewód doktorski w Katedrze Prawa Karnego Porównawczego Instytutu Prawa Karnego WPiA UW.

  W 2014 r. uzyskał wpis na listę adwokatów ORA w Warszawie.

  W trakcie studiów odbywał praktyki w Kancelarii Prawniczej „M. Branicka Warska, Krzysztof Warski – Adwokaci i Radcy Prawni” Sp. p. Następnie podjął pracę w Kancelarii Wardyński i Wspólnicy sp. k.

  Z Kancelarią „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. związany jest od 2011 roku. Mecenas Dębski zajmuje się bieżącą obsługą prawną Klientów Kancelarii w zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego oraz prawa handlowego.

  Język obce: angielski, rosyjski

  m.debski@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.