Tomasz SnowackiAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

  Ukończył również szereg szkoleń z zakresu prawa budowlanego i planowania przestrzennego.

  Po studiach rozpoczął pracę w naszej Kancelarii.

  Ukończył aplikację adwokacką w 2009 roku w Warszawie.

  W Kancelarii „Waraksa i Partnerzy” Mecenas Snowacki zajmuje się prawem cywilnym, administracyjnym, mieszkaniowym i budowlanym, w tym posiada dużą wiedzę w dziedzinie procedur stosowanych w procesach inwestycyjnych. W szczególności specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu planowania przestrzennego.

  Język obce: angielski.

  t.snowacki@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.