Piotr DudarAdwokat

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego. Tematem jego pracy magisterskiej były prawne aspekty zarządu nieruchomością wspólną przez spółdzielnie mieszkaniowe.

  Ukończył aplikację adwokacką w 2019 roku w Warszawie.

  Podczas studiów związany ze studencką poradnią prawną udzielającą pomocy prawnej osobom o trudnej sytuacji materialnej.

  W 2013 r. rozpoczął praktyki w Kancelarii ,,Waraksa i Partnerzy  – Radcowie Prawni ‘’ sp. p. Przed podjęciem współpracy z  Kancelarią odbywał praktyki studenckie w indywidualnych kancelariach adwokackich w Warszawie.

  Posiada doświadczenie w zakresie  świadczenia usług prawnych na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

  Zajmuje się bieżącą obsługą prawną Klientów Kancelarii w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa handlowego oraz prawnych  aspektów spółdzielczości mieszkaniowej.

  języki obce: angielski

  p.dudar@waraksa.pl

  Kancelaria Waraksa i Partnerzy informuje, że korzysta z plików cookies w celach statystycznych, badawczych oraz na potrzeby dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownków. Informujemy, że istnieje mozliwość określenia warunków ich przechowywania. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na ich używanie.

  W zawiązku z wprowadzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie z zamieszczoną klauzulą informacyjną dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię Prawniczą „Waraksa i Partnerzy – Radcowie Prawni” Sp. p. Więcej informacji.